5 Ekim 2015 Pazartesi

Koray Avcı Hoşgeldin Dinle - Şarkı Sözleri

Koray Avcı'nın 2015 yılının şubat ayında seslendirdiği, sözlerinin Hüsnü Arkan'a ait olduğu Hoşgeldin şarkısı herkes tarafından çok sevildi ve kısa sürede büyük dinlenme sayılarına ulaştı. Koray Avcı'nın kendi şiiriyle yorumladığı Hoşgeldin şarkısını sizler için paylaşıyoruz. Koray Avcı Hoşgeldin Dinle ve Koray Avcı Hoşgeldin Dinle Şarkı Sözleri sitemizde bulunmaktadır.

Koray Avcı Hoşgeldin Dinle

Koray Avcı Hoşgeldin Şarkı Sözleri

Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin 
Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim 

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar 
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar 

Sen bana geç geldin, ben sana erken 
Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken 
Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin 
Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim 

Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar 
Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar

Sonra dersinki neden bu kadar sigara içersin içerim işte , ben yazmayı pek bilmem dünya güzelim. sadece geceler ışığı kovalarken gelir aklıma birkaç kelime. Şafak söker ben hala oturduğum yerde sayıklarım baş harfini , bazı bazı dem tutar kirpiklerim dans eder damlalarla , bir türkünün ezgisi gibi temizlenir göz bebeklerim , garip gelir akşamlara kadar beklediğim günler. Sen okulda istikbalini gözlerken ben dışarıda hapis beklerim. Bulutlarla başbaşayken çok düşündüm o vakitleri , saçların omuzlarına elbise olduğu zamanlar , hani inadına topladığın halde çok da güzel gelirdin gözlerime. Öyle ya türkü gibiydi saçların , türkü gibiydi gözlerin. Sen bakmaya doyamazdın , ben türkülerimi söylerken her yazdığımı sana dinletirdim. Bilmezdim ben nerede ne konulacak. Virgülle noktayı sevgili zannederdim biri kaybolurken öteki yok olacak. Ben yazar hüzünlenirken ayır şu kelimeleri derdim , ben imlanın sırasını dizdikçe sen karalayıverirdin. Şimdilerde daha çok karalar oldum hatalarım geldikçe aklıma. Sonra dersinki neden bu kadar çok sigara içersin içerim işte , ben yazmayı pek bilmem dünya güzelim zaten yazsam da anlamazsın. Canım sıkıldı mı karalarım , ondada 2 damla göz yaşı akıtırız sonra dersinki neden bu kadar çok sigara içersin ne bileyim ben içerim işte.

koray avcı dinle, koray avcı şarkıları, koray avcı hoşgeldin dinle, koray avcı hoşgeldin şarkısı dinle, koray avcı hoşgeldin şarkı sözleri, koray avcı hoşgeldin şarkı sözü, koray avcı hoşgeldin sözleri, koray avcı hoşgeldin sözü, hoşgeldin dinle, hoşgeldin şarkı sözleri

Koray Avcı Hoşgeldin Dinle - Şarkı Sözleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Mehmet Akbulut

0 yorum:

Yorum Gönder

Müzik hakkındaki görüşlerinizi paylaşmak ister misiniz?